Društveni stenski koledar za leto 2024

Društvo bolnikov s krvnimi boleznimi Slovenije je za leto 2024 pripravilo večlistni stenski koledar s spiralno vezavo v velikosti 297 x 420 mm. Koledar krasi dvanajst čudovitih fotografij z motivi rdeče osvetljenih objektov po Sloveniji, ki so nastale v okviru fotografskega natečaja ob Dnevu krvnih bolezni 2023 na temo »Osvetlimo rdeče, skupaj premagajmo krvne bolezni«.

Drage članice in člani društva, če koledarja še nimate in želite, da vam ga pošljemo po pošti, nam to sporočite na info@drustvo-bkb.si. Koledar boste prejeli brezplačno, veseli pa bomo kakšne vaše SMS-donacije; s ključno besedo BOLNIK5 na številko 1919 lahko prispevate 5 evrov v podporo društvenemu programu BOLNIK – BOLNIKU, laične psihološke pomoči bolnikom s krvno boleznijo in njihovim svojcem, kar v društvu poteka že 15 let. Vnaprej lepa hvala.

© 2022 Društvo BKB, vse pravice pridržane.
Tehnična obdelava: PowerCom d.o.o. | Spletno stran poganja pcCMS