Februarski društveni e-novičnik

Društvo bolnikov s krvnimi boleznimi Slovenije je svojim članicam in članom na njihove e-naslove poslalo FEBRUARSKI E-NOVIČNIK. Želimo vam prijetno prebiranje vsebin.

Ker je pošiljanje e-novičnika avtomatizirano, ga vaš e-nabiralnik lahko avtomatsko uvrsti v zavihek z imenom "Promocije". Priporočamo, da v vašem e-nabiralniku pregledate tudi vsebino tega zavihka. Če tam najdete društvene e-novice, jih označite kot »Ni Promocija« in društvene e-novice bodo s tem prešle v vašo glavno mapo vseh vaših prispelih e-sporočil ("Prejeto"). Na ta način si boste zagotovili, da boste naš novičnik v prihodnje prejemali brez težav. Če naših e-sporočil ne najdete niti v zavihku "Promocije", prosimo preverite še zavihek "Vsiljena pošta". Če tam najdete društvene e-novice, jih označite kot »Ni vsiljena pošta.« in društvene e-novice bodo s tem prešle v vašo glavno mapo vseh vaših prispelih e-sporočil ("Prejeto").Če mesečnega društvenega e-novičnika še ne prejemate, pa bi to želeli, nam to sporočite na naš e-naslov: info@drustvo-bkb.si

© 2022 Društvo BKB, vse pravice pridržane.
Tehnična obdelava: PowerCom d.o.o. | Spletno stran poganja pcCMS