Januarsko predavanje preko spleta

Januarsko društveno predavanje je bilo posvečeno srčno-žilnim zapletom sodobnega zdravljenja hemato-onkoloških bolnikov. Predavateljica prim. Nataša Fikfak, dr. med. iz Splošne bolnišnice Nova Gorica je ob koncu zanimivega in koristnega predavanja izpostavila potrebo po multidisciplinarnem pristop (kardiolog - onkolog) ter skrb za oceno tveganja za nezaželjene učinke zdravil pred začetkom zdravljenja in spremljanje ves čas zdravljenja v čim tesnejšem partnerstvu "bolnik - zdravnik". Zahvaljujemo se zdravnici za predavanje in pogovor ter vsa dodatna pojasnila. Hvala tudi vsem, ki ste v društvu pomagali pri izvedbi tega izobraževanja ... predsednici Jožici pa namenjamo dobre želje za uspešno zdravljenje in čimprejšnje okrevanje.