Praznični obiski, voščila in obdarovanja

V okviru izvajanja društvenega programa laične psihološke pomoči in podpore »Bolnik – bolniku« smo v prazničnem decembru obiskali zdravstvene ustanove, kjer se zdravijo bolniki s krvnimi boleznimi. Po predhodnem dogovoru z zdravstvenim osebjem smo obiskali bolnike in zaposlene. Za vse smo pripravili simbolična darilca, kot pozornost do naših bolnikov, ki se v decembrskem času nahajajo na oddelkih in enodnevnih bolnišnicah. Obiske smo: SB Celje Danica Pompe), UKC Maribor Gordana Rek), SB Murska Sobota (Ksenija Vogrin), SB »dr. Franca Derganca« Nova Gorica (Jana Vončina Ljubič), SB Novo mesto (Romana Meznarič), SB Slovenj Gradec (Maksimiljan Breznik) in UKC Ljubljana (Alenka Rak in Milojka Javornik). S posebnimi darili v donaciji podjetja Apta Medica International d.o.o. pa sta predsednica društva Jožica Filipčič in tajnica Alenka Rak obisakle in obdarile male borce tretjega nadstropja na oddelku hematologije Pediatrične klinike Ljubljana. Najlepša zahvala donatorjem in izvajalcem društvenega programa laične psihološke pomoči »Bolnik – bolniku«.