Člani Društva bolnikov s krvnimi boleznimi Slovenije smo se 23. in 24. maja 2026 odpravili na dvodnevni izlet v Bihać in Narodni park Una. V prijetni družbi smo preživeli dva čudovita dneva, polna naravnih lepot, zanimivih zgodb in druženja.
Več na spletni strani v zavihku Druženje ...