Vabilo na aprilsko predavanje preko spleta

Vabimo vas, da se nam pridružite v četrtek, 25. aprila 2024 ob 18. uri, na spletnem predavanju, kjer bomo govorili o pravicah iz pokojninskega in invalidskega zavarovanja. Predavateljica bo Darja Molan, vodja projekta Povratek na delo. Osredotočili se bomo na postopke in novosti pri vračanju na delo in ocenjevanju telesnih okvar pri bolnicah in bolnikih.

Poudarili bomo pomembnost razumevanja, kako lahko povišanje odstotka telesne okvare vpliva na pravico do invalidnine za telesno okvaro ter druge ugodnosti kot so pravica do prištete delovne dobe, dodatnih dni dopusta, možnosti oprostitve plačila za letno dajatev za prevoz invalidov, ipd… Poleg tega bomo predstavili različne možnosti za vrnitev bolnikov na delo po dolgotrajnem bolniškem staležu. Naš cilj je deliti informacije o postopkih ocenjevanja telesne okvare in integraciji nazaj v delovno okolje.

Ne pozabite na prijave do 23. 4. 2024 na bkb.zoom@gmail.com

© 2022 Društvo BKB, vse pravice pridržane.
Tehnična obdelava: PowerCom d.o.o. | Spletno stran poganja pcCMS