Vabilo na srečanje Bolnik - bolniku

Vabimo vas, da se nam pridružite na srečanju "Bolnik – bolniku", 23. aprila 2024 ob 11. uri, v dvorani Hotela Svoboda v Strunjanu. Z vami bomo bivše bolnice Jana, Ksenija, Romana in Jožica, ki vam bomo predstavile naše Društvo bolnikov s krvnimi boleznimi Slovenije, z vami poklepetale o vaši bolezni in težavah, s katerimi se srečujete ob soočanju z boleznijo, med zdravljenjem in potem, ko se ponovno vračate v običajni življenjski ritem. Naslednja srečanja "Bolnik – bolniku" bodo od meseca maja naprej enkrat mesečno v dvorani SB Izola (4. nadstropje), dan in uro pa bomo objavili preko običajnih društvenih kanalov. V neformalnih medsebojnih pogovorih bi si radi izmenjali izkušnje, si svetovali in pomagali ter si z zadostno mero empatije še bolj približali potrebam bolnikov in njihovih svojcev ... kot se glasi naš slogana: S povezovanjem in podporo do novih moči.

© 2022 Društvo BKB, vse pravice pridržane.
Tehnična obdelava: PowerCom d.o.o. | Spletno stran poganja pcCMS