Decembrsko predavanje preko spleta

Na decembrskem društvenem predavanju smo ob predavateljici Vesni Jugovec, dr. med. iz Onkološkega inštituta Ljubljana podrobneje spoznali PRESEJALNI PROGRAM ZA RAKA DORA IN POMEN ZGODNJEGA ODKRIVANJA RAKA DOJK. Za bolnike z rakom je takšno predavanje zelo pomembno, saj se rak dojk lahko pojavi kot pozna posledica zdravljenja rakavih krvnih bolezni. Pomembno je, da vemo kdaj in kam se lahko obrnemo po pomoč. Hvala zdravnici za zelo nazorno in koristno predavanje ter zahvala vsem, ki požrtvovalno delajo na tem dragocenem programu DORA. Na tem presejalnem programu so od leta 2008 odkrili raka dojk, večinoma v začetni fazi, pri več kot 4.300 ženskah. Hvala, DORA. Hvala, Onkološki inštitut Ljubljana.