Januarski društveni pohod

Danes, na SVETOVNI DAN OBJEMOV, je bil organiziran prvi letošnji pohod okoli Velenjskega in Škalskega jezera. Pohod je bil ob sicer hladnem, vetrovnem vremenu, vendar v družbi toplih in srčnih ljudi. Na poti okoli jezer smo naleteli na družino labodov, poslušali glasno čivkanje ptic, skritih v gostih vejah dreves, sledili tablam s poučno vsebino o ribah, sadnem drevju, in ostalih naravnih danostih, ki jih najdemo v okolici. Pohod je bil sproščujoč in poučen. Kar pa je najbolj pomembno – topla energija pohodnikov, ki je segrela tudi ozračje, ki je bilo hladno in na momente vetrovno.In še za konec: »Objem nas nič ne stane, vendar čudežno deluje. Obogati tistega komur je namenjen in ne osiromaši tistega, ki ga poklanja« Zato podarjajmo objeme, saj nas nič ne stanejo, ogrejejo pa vsakega, ki ga prejme in tudi tistega, ki ga podari!