Vabilo na Dan bolnikov in njihovih svojcev 2024

Vabljeni, da se nam pridružite na informativnem dnevu ob »DNEVU BOLNIKOV IN NJIHOVIH SVOJCEV«, ki ga v sodelovanju z Združenjem hematologov Slovenije organizirata Slovensko združenje za bolnikov z limfomom in levkemijo in Društvo bolnikov s krvnimi bolezni Slovenije.

KDAJ: 13. april 2024 ob 9.00 uri

KJE: Apart hotel Rosa, Podčetrtek (Zelena dvorana)

PREVOZ: osebni ali avtobus iz Ljubljane, Murske Sobote in Maribora

PRIJAVE: do 4. 4. 2024 oz. do zasedbe prostih mest

Udeležba je brezplačna, število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo na info@drustvo-bkb.si ali na tel. 051 493 680, vsak delovni dan med 17. in 19. uro (obvezno navedite ali greste z avtobusom in od kje).

Program srečanja in navodila za prijavo.

© 2022 Društvo BKB, vse pravice pridržane.
Tehnična obdelava: PowerCom d.o.o. | Spletno stran poganja pcCMS